MASKI PRZECIW KORONAWIRUSOWI I PRZECIW SMOGOWI – OZONE SPORT
MASKI PRZECIW KORONAWIRUSOWI I PRZECIW SMOGOWI – OZONE SPORT

Skuteczna ochrona przed smogiem i wirusami

 

Oczyszczające zanieczyszczone powietrze maski antysmogowe z wymiennymi filtrami OZONE to projekt, który powstał w Polsce z myślą o osobach, które świadomie chronią swoje zdrowie przed niebezpiecznym oddziaływaniem zanieczyszczeń. Chęć spędzania czasu na wolnym powietrzu o każdej porze roku zmusiła nas do stworzenia funkcjonalnych, bezpiecznych, budzących zainteresowanie i przede wszystkim skutecznych rozwiązań. W naszym sklepie z maskami posiadamy maski przeciwsmogowe Casual do codziennego użytku dla każdego – antysmogowe maski dla dzieci i dorosłych oraz dla osób aktywnych z serii Sport – do biegania lub na rower. Każda maska na twarz posiada wymienny filtr węglowy typu KN95 (PM2,5), który pomaga w ochronie układu oddechowego przed zanieczyszczeniami tj. pyłami PM10 oraz spalinami, pyłem węglowym, czy kurzem, które najczęściej występują w wielkich miastach takich jak Kraków, Warszawa, Katowice, Żywiec, Bielsko-Biała, ale już także w mniejszych miejscowościach w szczególności w okresie zimowych. Maska antysmogowa to także doskonałe rozwiązanie dla alergików.

Nowoczesny design i komfort noszenia

 

Maski przeciwpyłowe i antywirusowe OZONE wyróżnia wysoka jakość wykonania, funkcjonalność, wygoda oraz modny design. Elastyczne zapięcia, haczyki, regulowany nosek pozwalają dokładnie dopasować maskę antysmogową do kształtu twarzy i obwodu głowy oraz zapobiegają jej zsuwaniu – maski dla dzieci maja mniejszy rozmiar. Naturalne materiały sprawiają, że maska na smog zapewnia swobodne oddychanie nawet przy długotrwałym użytkowaniu. Tkanina jest przyjemna w dotyku i mało elastyczna, co wpływa na długą żywotność maski antysmogowej. Zauszniki i lamówki również wykonano z przyjemnej dla skóry, a jednocześnie mocnej, lekko rozciągliwej tkaniny dzięki czemu nie podrażniają twarzy. Dodatkowo materiały zastosowane w maskach antysmogowych, są łatwe w utrzymaniu w czystości. Specjalnie opracowana konstrukcja umożliwia skuteczne wydychanie dwutlenku węgla oraz zapobiega zbieraniu wilgoci wewnątrz. Stworzyliśmy modele masek wyposażone w filtry, które zapewniają kompleksową ochronę, a ich oryginalny styl i różnorodność wzorów sprawiają, że stanowią świetny dodatek do różnego rodzaju ubioru.

Wysokiej jakości maski przeciwsmogowe

 

Polskie produkty ze sklepu OZONE to gwarancja bezpieczeństwa i skutecznego działania. Nie musisz się już bać wyjścia do pracy, szkoły, czy spacer. Nie musisz również opuszczać treningu biegowego lub rowerowego w jesienne lub zimowe dni. U nas znajdziesz najwyższej jakości maski antysmogowe do uprawiania sportu, na rower, do biegania i innych aktywności. Zastosowanie specjalnego filtra, który zwiększa przepustowość powietrza, jednocześnie zmniejszając wilgotność. W ofercie także produkty dla osób mniej aktywnych, które polecamy tym, którzy cenią sobie zdrowie i chcą oddychać czystym powietrzem. Polecane nie tylko dla mieszkańców miast o największych stężeniu smogu tj: Kraków, Warszawa, Nowy Sącz, Żywiec i pozostałych aglomeracji miejskich , ale także małych miejscowości, gdzie smog jest szczególnie odczuwalny.

 

Skuteczna ochrona – filtry z węglem aktywnym

Oferowane przez nas maski antysmogowe posiadają wymienne, wielowarstwowe filtry KN95, o wysokiej skuteczności ochrony przed najbardziej szkodliwym działaniem różnego rodzaju zanieczyszczeń tj. smog (pył PM10), spalin, kurz, pył węglowy, dym tytoniowy i inne. Skuteczność filtrów zapewnia wykorzystanie w ich produkcji węgla aktywnego, który zapewnia wysoki stopień filtracji cząsteczek z wdychanego powietrza.

 

Smog – co to właściwie jest

Smog pochodzi od angielskich słów smoke (dym) i fog (mgła) jest nienaturalnym zjawiskiem atmosferycznym powstałym w efekcie zmieszania mgły z dymem lub spalinami. W wyniku tego powstaje chmura. Zjawisko to jest nasilone w okresie grzewczym oraz w miastach o natężonym ruchu drogowym. Szkodliwe zanieczyszczenia zawieszone w powietrzu o dużej wilgotności są szkodliwe dla naszego zdrowia, a nawet życia. Polska ma duży problem ze smogiem w szczególności w miastach takich jak Kraków, Nowy Sącz, Żywiec oraz centrach dużych miast. Dopóki problem smogu nie zostanie wyeliminowany, musimy sami zadbać o drogi oddechowe zakładając maskę. Dobrą formą ochrony są maseczki antysmogowe z filtrem węglowym, który skutecznie zatrzymuje różnego rodzaju cząsteczek zawieszonych w powietrzu., w tym pył PM 2,5, który jest składnikiem smogu na poziomie 95% .

 

Maseczki antywirusowe

Maska antysmogowa do codziennego użytku marki OZONE to gwarancja bezpieczniejszego oddychania w innowacyjnym wydaniu, każdy produkt jest wielokrotnego użytku. Nasz sklep internetowy zapewnia szeroki wybór wzorów masek antysmogowych i nie tylko – maseczki jednorazowe, maseczki wielorazowe, maseczki reklamowe z nadrukiem, maseczki ochronne, maseczki przeciwwirusowe i filtry do masek. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl